We wtorek 19.09 dobiegła końca XIII edycja Property Forum, która trwała przez dwa dni. To największa konferencja dla branży nieruchomości w Polsce, która jak co roku zgromadziła aż tysiąc osób, a w 19 sesjach tematycznych było 130 prelegentów.  Eksperci i jednocześnie praktycy z branży poruszyli najważniejsze dla tego sektora tematy podczas szeregu debat na różne tematy.  

Poznaj całą agendę wydarzenia.

Jednym z tematów poruszanych podczas pierwszego dnia konferencji był temat: „Klimatyczne ambicje. Efektywność przede wszystkim”, w debacie wziął udział dyrektor zarządzający w Grupie Impel – Radosław Dąbrowski. W tym samym panelu wzięli także udział:  

  • Dariusz Bliźniak wiceprezes zarządu, Respect Energy 
  • Dariusz Chrzanowski Director, Energy Advisory, Colliers 
  • Radosław Dąbrowski dyrektor zarządzający, Grupa Impel 
  • Emilia Dębowska Sustainablity Director, Panattoni 
  • Robert Katzor dyrektor handlowy, członek zarządu, Veolia Industry Polska 
  • Jerzy Szulc wiceprezes zarządu, AGIS MANAGEMENT GROUP 

Zobacz całe wystąpienie naszego prelegenta.

Radosław w swojej prelekcji podkreślał, że w sektorze publicznym nadal kluczowymi kryteriami wyboru dostawcy usług są: cena i jakość, a te dotyczące ekologii zaczynają pojawiać się na rynku.

Dąbrowski mówił też, że kluczowym wyzwaniem, z którym mierzy się rynek jest realizacja usług z certyfikacją eko.  Co z kolei przekłada się na optymalizacje dotychczas realizowanych usług, które wykonywane będą zgodnie z standardami ekologicznymi. Najważniejszym teraz jest pogodzenie interesów klienta (jakość i cena wyżej wspomniana) z oczekiwanymi zmianami w kierunku ekologii. 

Sprawdź jakie certyfikaty posiada Grupa Impel.   

Na wydarzeniu poza Radosławem Dąbrowskim pojawili się również inni reprezentanci Grupy Impel, a w tym Wojciech Piecha, Joanna Piechota – Flinik, Wojciech Żurowski.  

Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu mogliśmy być częścią tak ważnego wydarzenia. Możliwość wymiany spostrzeżeń z doświadczonymi praktykami i ekspertami branży stanowi dla nas cenne źródło wiedzy.  

Do zobaczenia na Property Forum za rok! 

Aktualności