W środę 27 lutego w Centrum Handlowym Posnania odbyło się kolejne spotkanie Forum Dyrektorów Technicznych, którego organizatorem jest Polska Rada Centrów Handlowych. Grupa Impel kolejny rok jest członkiem wspierającym PRCH. W trakcie ostatniego Forum Dyrektorów Technicznych PRCH wzięło udział ponad 40 osób reprezentujących różne obiekty z całej Polski. Grupę Impel reprezentował m.in. Jacek Grelewicz, wiceprezes spółki Impel Synergies, który mówił o zrównoważonych rozwiązaniach technicznych i technologicznych w obiektach handlowych.

Zrównoważona technika i technologia w obiektach handlowych

Grupa Impel jest jednym z głównych dostawców wielu usług dla centrów i sieci handlowych w całej Polsce. Świadczymy przede wszystkim usługi w zakresie fizycznej ochrony osób i mienia, elektronicznych systemów zabezpieczeń, monitoringu wizyjnego, utrzymania terenów zewnętrznych, profesjonalnych usług sprzątania obiektów, cash handlingu oraz wielu innych.

Jednym z równie kluczowych obszarów, w którym dostarczamy szereg rozwiązań, jest serwis techniczny obiektów. Nasi eksperci stale rozwijają usługi m.in. obsługi technicznej nieruchomości, serwisu klimatyzacji i wentylacji, efektywności energetycznej obiektów, ale również wdrażania innowacji, aby budynki spełniały wymagania i/lub normy środowiskowe.

Stale rozszerzamy portfolio ofertowanych usług adresowanych dla obiektów handlowych. Projektowane przez nas usługi są bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. Dlatego ważne jest, aby stale konsultować z nimi każdą inicjatywę. – podkreśla Katarzyna Kudelska, dyrektor segmentu centra i sieci handlowe.

Podczas Forum Dyrektorów Technicznych PRCH poruszono wiele kluczowych dla obiektów handlowych kwestii. Jacek Grelewicz reprezentujący Grupę Impel mówił o zrównoważonych rozwiązaniach technicznych i technologicznych w obiektach handlowych.

Od lat współpracę z klientami opieramy o to, by nie tylko dostarczać najbardziej efektywne rozwiązania, ale również by dzielić się wiedzą i doświadczeniami z innych sektorów rynku, w których jesteśmy obecni. – wskazuje Jacek Grelewicz, wiceprezes spółki Impel Synergies. W gronie dyrektorów technicznych prezentowaliśmy przede wszystkim to, co dziś jest nie tylko najbardziej pożądane i dostępne na rynku, ale również może być źródłem rozwoju obiektów naszych klientów i szeroko rozumianych optymalizacji – nie tylko w ujęciu kosztowym. – dodaje Jacek Grelewicz.


Pełny program oraz listę prelegentów dostępna jest na stronie organizatora.

Aktualności