Szpitale muszą zachować najwyższą sprawność techniczną. To przede wszystkim gwarancja niezakłóconego procesu leczenia pacjentów. Dlatego niezbędne jest systematyczne serwisowanie i konserwacja wszystkich urządzeń, które utrzymują właściwe funkcjonowanie placówki.

W najnowszym artykule opublikowanym na portalu Rynek Zdrowia, przedstawiciel naszego klienta oraz ekspert Grupy Impel opowiadają o roli i zadaniach dla serwisu technicznego w placówce medycznej.

Wypowiadający się w artykule nasz ekspert – Tomasz Szymanik, dyrektor grupy produktowej Integrated Facility Management, podkreśla, że wszystkie instalacje i urządzenia mają swój określony cykl życia i harmonogram serwisowania. Regularne serwisowanie i przeglądy zapewniają nieprzerwaną pracę wszystkich systemów, dzięki czemu eliminują kosztowne naprawy i przestoje. To dotyczy nie tylko podstawowych usług, takich jak dostęp do prądu, wody czy energii elektrycznej, ale również zaawansowanych systemów takich jak instalacje tlenowe czy próżniowe.

Grupa Impel realizuje techniczną obsługę nieruchomości m.in. w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Zachęcamy do lektury artykułu na portalu Rynek Zdrowia. Dowiesz się z niego, jakie są kluczowe aspekty dotyczące technicznego utrzymania nieruchomości w szpitalu realizowanego przez zewnętrznego dostawcę.

Aktualności