W dniach 19-20 września, w hotelu Sheraton Grand Warsaw w Warszawie odbędzie się 12. edycja Property Forum. To największa w Polsce konferencja biznesowa skierowana do firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Sponsorem wydarzenia jest Grupa Impel.

THE CHANGE – pod takim hasłem odbędzie się 12. edycja Property Forum. Finansowanie nieruchomości, rentowność biznesu czy bezpieczeństwo inwestycyjne to jedne z kluczowych tematów, o których będą dyskutować prelegenci i uczestnicy. W ramach wydarzenia odbędą się 2 dni paneli, rozmów i spotkań, 20 inspirujących sesji tematycznych, a także ponad 100 wyjątkowych prelegentów z Polski i ze świata.

Podczas konferencji jako prelegent wystąpi przedstawiciel Grupy Impel:

  • Mateusz Wasiljew-Stark, Dyrektor Biura Zarządzania Nieruchomościami Impel Synergies Sp. z o.o., który swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się w debacie pt. „Wyzwania Facility Managera”. Dyskusja odbędzie się 19 września o godzinie 15:30.

Dopełnieniem konferencji będzie Gala Property Forum 2022, zaplanowana po zakończeniu pierwszego dnia – 19 września, podczas której wręczone zostaną statuetki dla finalistów dwóch konkursów: Prime Property Prize 2022 oraz PropTech Festival 2022.

Property Forum 2022 organizuje Grupa PTWP, wydawca m.in. PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl oraz organizator takich wydarzeń jak Europejski Kongres Gospodarczy czy 4 Design Days. 

Udział w wydarzeniu możliwy jest zarówno stacjonarnie, jak i online. Rejestracja trwa do 16 września, wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są tutaj: www.propertyforum.pl/pl/

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami:

Aktualności