W dniach 18-19 września 2023 r. Warszawa będzie gościć czołowych przedsiębiorców i decydentów z branży nieruchomości w Polsce. Przed nami XIII edycja konferencji Property Forum, której tegoroczne hasło to: PropertyInvestment. The power of Polish real estate market. Sponsorem wydarzenia jest Grupa Impel.

Property Forum stanowi przestrzeń do dyskusji na temat kluczowych kierunków zmian zachodzących w sektorze biurowców, magazynów, centrów handlowych, hoteli, mieszkań oraz rynku PRS. To dwudniowe wydarzenie obejmuje ponad 20 inspirujących sesji tematycznych i gromadzi ponad 100 wybitnych prelegentów zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wśród nich, nasz przedstawiciel – Radosław Dąbrowski.

Radosław Dąbrowski – dyrektor zarządzający Grupy Impel – zarządza szerokim portfelem usług dla rynkowych segmentów takich jak: nieruchomości komercyjne, instytucje finansowe, hotele i apartamenty, górnictwo, hutnictwo, energetyka, chemia i petrochemia.

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się w debacie pt. „Klimatyczne ambicje. Efektywność przede wszystkim.” Dyskusja odbędzie się w pierwszym dniu wydarzenia, 18 września o godz. 12:00, Sala Balowa CDE.  

Property Forum

Dopełnieniem konferencji będzie uroczysta Gala i finał Konkursów Prime Property Prize 2023 i Proptech Festival 2023. Szczegółowa agenda wydarzenia wraz z listą prelegentów i tematyką sesji dostępna na: https://www.propertyforum.pl/2023/pl/sesje/

Udział w wydarzeniu możliwy jest zarówno stacjonarnie, jak i online. Rejestracja na udział stacjonarny trwa do 15 września 2023 r. do godz. 15.00. Rejestracja na udział online trwa do 19 września 2023 r. do godz. 15.00.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia i możliwość rejestracji dostępna tutaj: www.propertyforum.pl/

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami:

Aktualności