W drugiej połowie września 2022 r. odbyła się największa w Polsce konferencja dotycząca rynku nieruchomości.
Property Forum 2022 to dwa dni merytorycznych dyskusji prowadzonych przed biznesy działające na rynku nieruchomości komercyjnych jak i mieszkaniowych.

Tegoroczna konferencja odbyła się w trybie hybrydowym i łącznie zgromadziła niemal 2 000 gości. W dziewiętnastu sesjach dyskusyjnych wzięło udział 100 prelegentów, a wśród nich Mateusz Wasilijew-Stark – dyrektor biura zarzadzania nieruchomościami. Nasz ekspert uczestniczył w debacie pt. „Wyzwania Facility Managera”, w czasie której opowiadał o problemach klientów z tego sektora oraz odpowiadających na nie rozwiązaniach Grupy Impel.

„W dzisiejszych czasach poza samymi kosztami energii elektrycznej, istotną częścią są opłaty dystrybucyjne. Impel zainwestował w firmę Prognosis, oferuje swoim klientom rozwiązanie jakim jest Prognosis Box, które pozwala zaoszczędzić na opłatach dystrybucyjnych. Oferujemy obniżenie opłat przez kompensację instalatorów mocy biernej, przez instalację paneli fotowoltaicznych, poprzez opracowywanie drobnych zmian takich jak regulacja klimatyzacji”- mówił Mateusz Wasiljew-Stark, dyrektor biura zarządzania nieruchomościami.

W tej samej sesji nt. Wyzwań Facility Managera wzięli udział także:

  • Michał Bryszewski – dyrektor, Dział Property & Asset Management, Savills,
  • Maciej Kamiński – Head of Property & Facility Management, Globalworth Poland
  • Marek Michalski – dyrektor zarządzający, AGIS MANAGEMENT GROUP
  • Maciej Olszyński – Property Manager, GLP Poland
  • Frederic Rouleau – Country Asset Manager, Multi Poland

Uczestnictwo w takim wydarzeniu i wymiana spostrzeżeń z rynku to dla nas ważne doświadczenie i możliwość zdobycia ogromnej wiedzy.
Dziękujemy za Property Forum 2022 i do zobaczenia za rok!

Całą wypowiedź z konferencji można obejrzeć tutaj.
Więcej na temat usług związanych z obsługą nieruchomości można przeczytać tutaj.

Aktualności