Budowa sieci światłowodowych

Specjalizujemy się w budowie pasywnych sieci światłowodowych w technologii FTTx o wysokiej przepustowości. Dzięki temu nasi klienci mogą oferować wysokiej jakości usługi sprawnego przesyłania danych na odległość.

Zapytaj o ofertę

Czym jest budowa sieci
światłowodowych?

Realizujemy kompleksowe prace związane z zaprojektowaniem i wybudowaniem sieci światłowodowych w technologii FTTx wraz z przyłączeniami abonenckimi. Budujemy sieci napowietrzne i doziemne. Projekty realizujemy na osiedlach mieszkaniowych, dla właścicieli biurowców komercyjnych, firm, czy też na rozległych przestrzeniach, włączając odległe miasteczka i wsie do ponadregionalnych sieci przesyłowych.  

Zrealizowaliśmy wiele projektów, biorąc udział w programie cyfryzacji polskiego społeczeństwa. Z wybudowanej przez nas infrastruktury korzysta wielu odbiorców indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych, a każdy z nich może cieszyć się z nieograniczonego dostępu do sieci internetowej o wysokiej przepustowości.

Co zyskujesz?

Właściciel nieruchomości, przedsiębiorstwo, instytucja

zyskują nowoczesną infrastrukturę budynkową, co w codziennych obowiązkach służbowych umożliwia szybki dostęp do informacji, sprawną komunikację i wygodny transfer danych

 

Przedsiębiorstwa

zyskują szybkie łącza, które niejednokrotnie przesądzają o rozwoju biznesu i wpływają na dalsze decyzje inwestycyjne

Operator telekomunikacyjny

zyskuje rozbudowaną sieć światłowodową, co stanowi podstawę do rozwoju bazy klientów i dostarczania końcowym użytkownikom wysokiej jakości usług informatycznych i telekomunikacyjnych

Użytkownicy domowi

swobodą pracę zdalną i sprawną łączność dla szerokiej oferty rozrywki on-line

Co nas wyróżnia?

 

  • Duże doświadczenie w budowie ogólnopolskiej sieci światłowodowej, która stanowi core dla wielu obecnych i przyszłych usług telekomunikacyjnych.
  • Realizacja wielu dużych projektów m.in. dla Orange Polska, gdzie tylko w jednym regionie podłączyliśmy do szerokopasmowego internetu ok. 25 tys. gospodarstw domowych i instytucji.
  • Stały udział w programach regionalnego rozwoju, celem wspierania potencjału cyfrowego i jakości życia społeczeństwa.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej