Modernizacje i remonty

Na obiektach, gdzie prowadzimy techniczną obsługę nieruchomości, realizujemy także fit-outy, by jak najlepiej wykorzystać potencjał nieruchomości w działalności klientów. Zmieniamy układ wewnętrznych pomieszczeń pod potrzeby nowych najemców lub też w związku ze zmianą przeznaczenia lokalu.

Zapytaj o ofertę

Czym są modernizacje i remonty?

Modernizacje i remonty wykonujemy przede wszystkim w parkach logistycznych, ale również na nieruchomościach użyteczności publicznej czy obiektach przemysłowych.

Kompleksowo przygotowujemy pomieszczenia pod specyfikę działalności najemców czy samych właścicieli nieruchomości. Zawsze mamy na uwadze, by przygotowane pomieszczenia były funkcjonalne, optymalnie zaaranżowane, zapewniające bezpieczną i płynną realizację procesów biznesowych.

Doświadczenie w modernizacjach nieruchomości łączymy z kompetencjami serwisu technicznego. Stosownie do planów przebudowy projektujemy, montujemy i utrzymujemy wszelkiego rodzaju instalacje techniczne i teletechniczne. Dbamy również o dostosowywanie obiektów do wymogów ochrony przeciwpożarowej oraz wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Co zyskujesz?

Bezpieczną przestrzeń do prowadzenia biznesu

Optymalne wykorzystanie potencjału nieruchomości

Obsługę nieruchomości przez eksperckie zespoły serwisowe

Co nas wyróżnia?

  • Zaangażowanie na rzecz klienta – tworzymy bezpieczne i użyteczne przestrzenie oraz dbamy o stałą sprawność instalacji budynkowych.
  • Wieloletnie doświadczenie w sektorze budowlanym oraz w technicznej obsłudze rynku nieruchomości.
  • Doświadczenie w budowie i wdrażaniu rozwiązań z zakresu efektywności energetycznej.
  • Kompleksowe wsparcie w planowaniu i realizacji inwestycji budowlanych w ramach rozbudowy, przebudowy i zmian sposobu zagospodarowania pomieszczeń.
  • Doświadczenie w realizacji projektów zintegrowanego zarządzania nieruchomościami.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Zobacz więcej