Modernizacje i remonty obiektów firmowych

Na obiektach, gdzie prowadzimy techniczną obsługę nieruchomości, realizujemy także fit-outy, czyli modernizacje i remonty, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał nieruchomości w działalności klientów. Zmieniamy układ wewnętrznych pomieszczeń pod potrzeby nowych najemców lub też w związku ze zmianą przeznaczenia lokalu. Możemy wprowadzić w nieruchomości szereg usprawnień i poprawek, wpływających na komfort użytkowania wnętrz. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla każdej firmy jest to, aby jej siedziba była w doskonałym stanie technicznym oraz estetycznym. Dlatego oferujemy szeroki zakres usług, w tym kompleksowe remonty obiektów, których efektem będzie poprawa wyglądu i funkcjonalności Twojej firmowej nieruchomości.

Zapytaj o ofertę

Czym są modernizacje i remonty?

Prace, mające na celu modernizację obiektu lub wyremontowanie konkretnych przestrzeni mogą obejmować szereg różnych działań. Służą one poprawie funkcjonalności, wyglądu oraz stanu technicznego danej nieruchomości. W ramach modernizacji m.in. wymienia się instalacje elektryczną, dodaje system klimatyzacji, a także poprawia izolację termiczną budynku. Takie prace często obejmują również zmianę układu pomieszczeń i dostosowanie ich do specyfiki biznesowej działalności. Remonty obiektów częściej skupiają się wokół odświeżenia wnętrza. W ich ramach mogą być przeprowadzane prace, polegające na wymianie podłóg, drzwi, okien, malowaniu ścian, remoncie elewacji czy naprawie różnego rodzaju uszkodzeń.

Modernizacje i remonty wykonujemy przede wszystkim w parkach logistycznych, ale również na nieruchomościach użyteczności publicznej czy obiektach przemysłowych.

Kompleksowo przygotowujemy pomieszczenia pod specyfikę działalności najemców czy samych właścicieli nieruchomości. Zawsze mamy na uwadze, by przygotowane pomieszczenia były funkcjonalne, optymalnie zaaranżowane, zapewniające bezpieczną i płynną realizację procesów biznesowych.

Doświadczenie w modernizacjach nieruchomości łączymy z kompetencjami serwisu technicznego. Stosownie do planów przebudowy projektujemy, montujemy i utrzymujemy wszelkiego rodzaju instalacje techniczne i teletechniczne. Dbamy również o dostosowywanie obiektów do wymogów ochrony przeciwpożarowej oraz wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Co zyskujesz?

Bezpieczną przestrzeń do prowadzenia biznesu

z zachowaniem wszystkich obowiązujących norm i przepisów

Optymalne wykorzystanie potencjału nieruchomości

dzięki przemyślanej, dostosowanej do specyfiki biznesu modernizacji obiektu

Obsługę nieruchomości przez eksperckie zespoły serwisowe

które nie tylko prowadzą modernizacje i remonty, ale też zajmują się utrzymaniem obiektu

Co nas wyróżnia?

  • Zaangażowanie na rzecz klienta – tworzymy bezpieczne i użyteczne przestrzenie oraz dbamy o stałą sprawność instalacji budynkowych.
  • Wieloletnie doświadczenie w sektorze budowlanym oraz w technicznej obsłudze rynku nieruchomości.
  • Doświadczenie w budowie i wdrażaniu rozwiązań z zakresu efektywności energetycznej.
  • Kompleksowe wsparcie w planowaniu i realizacji inwestycji budowlanych w ramach rozbudowy, przebudowy i zmian sposobu zagospodarowania pomieszczeń.
  • Doświadczenie w realizacji projektów zintegrowanego zarządzania nieruchomościami.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Zobacz więcej