Obsługa techniczna nieruchomości

W ramach usług technicznej obsługi nieruchomości projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy instalacje klimatyzacyjne, wentylacyjne, elektryczne, niskoprądowe, wodno-kanalizacyjne, gazowe oraz różnego typu instalacje teletechniczne. Dbamy również o dostosowywanie obiektów do wymogów ochrony przeciwpożarowej oraz serwisujemy urządzenia i wyposażenie techniczne.

Zapytaj o ofertę

Czym jest obsługa techniczna
nieruchomości?

Nasza opieka techniczna, to spokój dla właścicieli nieruchomości i zadowolenie osób codziennie korzystających z infrastruktury danego budynku.
Realizując usługę technicznego utrzymania nieruchomości zawsze mamy na uwadze dbałość o bezpieczeństwo budynku oraz przebywających w nim ludzi. Poprzez stałe utrzymywanie w sprawności wszelkich instalacji technicznych i wyposażenia, kompleksowo dbamy o wieloletnią dostępność i funkcjonowanie obiektów różnego przeznaczenia.

Dopasowujemy się do potrzeb – usługa serwisu technicznego jest przeprowadzana zgodnie z indywidualnym harmonogramem, dopasowanym do obiektu i działalności klienta.

Co zyskujesz?

Sprawne zarządzanie wiedzą

o obiekcie na bazie systemów monitoringu procesów

 

Dodatkowe wsparcie

dzięki wprowadzaniu do obsługi nowych technologii (BIM, przestrzenne skanowanie laserowe, cyfrowe repozytorium danych i dokumentacji)

Gwarantowane bezpieczeństwo

ludzi i obiektu

Obsługę procesów

przez eksperckie zespoły serwisowe

Co nas wyróżnia?

  • Umiejętność integracji wielu obszarów obsługi nieruchomości w jeden wydajny projekt zintegrowanego zarządzania obiektem.
  • Doświadczenie w budowie i wdrażaniu rozwiązań wspierających efektywność energetyczną.
  • Wsparcie w obszarze inwestycji budowlanych w ramach rozbudowy, przebudowy i zmian sposobu zagospodarowania pomieszczeń.
  • Pełne zaangażowanie naszych techników w obsłudze obiektów klienta.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej