Obsługa techniczna nieruchomości

W ramach usług technicznej obsługi nieruchomości projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy instalacje klimatyzacyjne, wentylacyjne, elektryczne, niskoprądowe, wodno-kanalizacyjne, gazowe oraz różnego typu instalacje teletechniczne. Dbamy również o dostosowywanie obiektów do wymogów ochrony przeciwpożarowej oraz serwisujemy urządzenia i wyposażenie techniczne.

Zapytaj o ofertę

Czym jest obsługa techniczna
nieruchomości?

Nasza opieka techniczna, to spokój dla właścicieli nieruchomości i zadowolenie osób codziennie korzystających z infrastruktury danego budynku.
Realizując usługę technicznego utrzymania nieruchomości zawsze mamy na uwadze dbałość o bezpieczeństwo budynku oraz przebywających w nim ludzi. Poprzez stałe utrzymywanie w sprawności wszelkich instalacji technicznych i wyposażenia, kompleksowo dbamy o wieloletnią dostępność i funkcjonowanie obiektów różnego przeznaczenia.

Dopasowujemy się do potrzeb – usługa serwisu technicznego jest przeprowadzana zgodnie z indywidualnym harmonogramem, dopasowanym do obiektu i działalności klienta.

Co zyskujesz?

Sprawne zarządzanie wiedzą

o obiekcie na bazie systemów monitoringu procesów

 

Dodatkowe wsparcie

dzięki wprowadzaniu do obsługi nowych technologii (BIM, przestrzenne skanowanie laserowe, cyfrowe repozytorium danych i dokumentacji)

Gwarantowane bezpieczeństwo

ludzi i obiektu

Obsługę procesów

przez eksperckie zespoły serwisowe

Co nas wyróżnia?

 • Umiejętność integracji wielu obszarów obsługi nieruchomości w jeden wydajny projekt zintegrowanego zarządzania obiektem.
 • Doświadczenie w budowie i wdrażaniu rozwiązań wspierających efektywność energetyczną.
 • Wsparcie w obszarze inwestycji budowlanych w ramach rozbudowy, przebudowy i zmian sposobu zagospodarowania pomieszczeń.
 • Pełne zaangażowanie naszych techników w obsłudze obiektów klienta.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  * pole wymagane

  Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
  Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
  Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.