Zarządzanie nieruchomościami

Kompleksowo zarządzamy nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi dla wspólnot mieszkaniowych i deweloperów. Tworzymy projekty inwestycyjne i termo-modernizacyjne, a następnie przystępujemy do prac, aby zmienić na lepsze systemy grzewcze w budynkach.

Zapytaj o ofertę

Czym jest zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi?

Dbamy o jak najwyższy komfort mieszkańców naszych wspólnot. Zapewniamy pełną obsługę techniczną wraz z pogotowiem awaryjnym, czystość części wspólnych i zadbaną zieleń. Nadzorujemy dostawców świadczących inne usługi dla nieruchomości, negocjujemy umowy i kontrolujemy dostawy środków i mediów. Zapewniamy obsługę finansowo – księgową, prawną oraz nadzór budowlany. Przejmujemy pełną odpowiedzialność zarządcy nieruchomości i dajemy pewność profesjonalnej obsługi. Dla budynków nieefektywnych energetycznie rozpisujemy projekt termo-modernizacyjny i wykonujemy go.

Dołącz do naszych klientów a nie będziesz musiał martwić się o czystość i bezpieczeństwo w korytarzach, windach i na terenach zewnętrznych. Będziesz spokojny o porządek w dokumentach wspólnoty oraz zgodność z prawem wszystkich naszych działań. Zaangażujemy się nie tylko w działania bieżące i rozwiązywanie problemów, ale także w proponowanie nowych rozwiązań w celu podniesienia komfortu, wartości nieruchomości i obniżenie kosztów utrzymania.

Co zyskujesz?

Profesjonalnych pracowników

obsługujących nieruchomość

 

Dostępność

naszych pracowników w szerokim zakresie godzin

Pełny dostęp do informacji

o nieruchomości poprzez portal e-kartoteka

 

Optymalizację procesów

obniżenie kosztów

Pogotowie awaryjne 24/7

Co nas wyróżnia?

  • Profesjonalizm i wypracowane standardy działania
  • Umiejętność tworzenia wyjątkowo przyjaznych warunków do mieszkania, sympatyczna obsługa
  • Ogólnopolski zasięg, realizacja usług głównie własnymi zasobami, bez podwykonawców
  • Stali klienci, dla których świadczymy usługi od 2000 roku
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej