Usługi zarządzania nieruchomościami i wspólnotami

Kompleksowo zarządzamy nieruchomościami mieszkaniowymi oraz komercyjnymi dla wspólnot mieszkaniowych i deweloperów. Działamy na rynku już od wielu lat, zdobywając w tym czasie szereg cennych doświadczeń, które pozwalają nam realizować wyznaczone zadania na najwyższym poziomie. Ofertę zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi kierujemy zarówno do właścicieli budynków, jak i do zarządców wspólnot mieszkaniowych. Zapewniamy pełną obsługę techniczną oraz administracyjną nieruchomości, dbając o bezpieczeństwo i komfort jej lokatorów. Chętnie wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które ułatwią Ci nadzór nad prowadzonymi przez nas działaniami. Ponadto tworzymy projekty inwestycyjne i termomodernizacyjne, a następnie przystępujemy do prac, aby zmienić na lepsze systemy grzewcze w budynkach.

Zapytaj o ofertę

Czym jest zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi?

Zarządzanie nieruchomościami to złożony proces, który obejmuje różne aspekty związane z utrzymaniem obiektu w dobrym stanie technicznym i finansowym. Dotyczy to zarówno samych budynków mieszkalnych, jak i infrastruktury z nimi związanej, takiej jak: drogi, oświetlenie, place zabaw, parkingi czy tereny zielone. Głównym celem zarządcy jest zapewnienie właściwego funkcjonowania nieruchomości, dbanie o wysoki standard życia mieszkańców w danym obiekcie oraz utrzymanie jego wartości.

Realizując usługi zarządzania nieruchomościami na uwadze mamy przede wszystkim jak najwyższy komfort mieszkańców naszych wspólnot. Zapewniamy pełną obsługę techniczną wraz z pogotowiem awaryjnym, czystość części wspólnych i zadbaną zieleń. Nadzorujemy wykonawców świadczących inne usługi dla nieruchomości, negocjujemy umowy, a także kontrolujemy dostawy środków i mediów. Zapewniamy obsługę finansowo-księgową, prawną oraz nadzór budowlany. Przejmujemy pełną odpowiedzialność zarządcy nieruchomości. Oferujemy obsługę zebrania wspólnoty mieszkaniowej, przygotowanie planu budżetu i rozliczenia oraz prowadzenie ewidencji. Dla obiektów nieefektywnych energetycznie rozpisujemy projekt termomodernizacyjny i wykonujemy go.

Dołącz do naszych klientów, a nie będziesz musiał martwić się o czystość oraz bezpieczeństwo w korytarzach, windach i na terenach zewnętrznych. Będziesz spokojny o porządek w dokumentach wspólnoty oraz zgodność z prawem wszystkich prowadzonych czynności. Poprzez kompleksowe zarządzanie nieruchomościami zaangażujemy się nie tylko w działania bieżące i rozwiązywanie problemów, ale także w proponowanie nowych rozwiązań w celu podniesienia komfortu, wartości budynku oraz obniżenie kosztów utrzymania.

Co zyskujesz?

Profesjonalnych pracowników

obsługujących nieruchomość

 

Dostępność

naszych pracowników w szerokim zakresie godzin

Pełny dostęp do informacji

o nieruchomości poprzez portal e-kartoteka

 

Optymalizację procesów

obniżenie kosztów poprzez kompleksowe zarządzanie nieruchomościami

Pogotowie awaryjne 24/7

Co nas wyróżnia?

  • Profesjonalizm i wypracowane standardy działania w zakresie zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi.
  • Umiejętność tworzenia wyjątkowo przyjaznych warunków do mieszkania, sympatyczna obsługa oraz otwartość na potrzeby mieszkańców Twoich nieruchomości.
  • Ogólnopolski zasięg, realizacja usług głównie własnymi zasobami, bez podwykonawców.
  • Kompleksowe podejście do zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi.
  • Stali klienci, dla których świadczymy usługi od 2000 roku.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Dzięki wytężonej pracy zespołu specjalistów, którzy od lat praktykują zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi, Twoje nieruchomości będą w dobrych rękach.

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej