Zintegrowana obsługa nieruchomości

Zintegrowana Obsługa Nieruchomości to pakiet usług dopasowany do potrzeb Twojego obiektu. Zintegrujemy dla Ciebie usługę bezpieczeństwa, czystości i serwisu technicznego oraz dobierzemy odpowiednie dodatkowe czynności serwisowe np. alpinistyczne, przemysłowe czy zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa. Kompleksowa obsługa obiektów prowadzona przez jedną firmę będzie o wiele wygodniejszym rozwiązaniem niż szukanie i koordynowanie współpracy z wieloma usługodawcami. Naszą ofertę łatwo możemy dostosować do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, zapewniając skuteczne, transparentne działanie, które ma na celu poprawę komfortu użytkowania nieruchomości, a także podniesienie jej wartości.

Zapytaj o ofertę

Czym jest zintegrowana obsługa
nieruchomości?

Usługę zintegrowaną stworzyliśmy na podstawie potrzeb naszych klientów. Słuchając ich wykreowaliśmy taki model obsługi obiektów, który najlepiej spełnia oczekiwania właścicieli i zarządców nieruchomości.

Przejmując odpowiedzialność za daną nieruchomość oraz wdrażając odpowiednie czynności serwisowe staniemy się częścią organizacji, partnerem i doradcą. Kompleksowo zaopiekujemy się Twoją nieruchomością, żebyś miał wolną głowę na zajmowanie się ważniejszymi sprawami. Pęknięta rura? Awaria pieca? Wtargnięcie na Twój teren? Nasza ekipa już prawdopodobnie do Ciebie jedzie.

Zintegrowana obsługa nieruchomości jest tańsza od realizacji usług przez kilka firm. Twoją nieruchomością zaopiekuje się jeden zespół, pod przewodnictwem jednego menadżera, przy wsparciu ekip mobilnych. Pracownicy pomagają sobie nawzajem, zastępują się i dążą do wspólnego celu, czyli zapewnienia ciągłości funkcjonowania Twojego obiektu. Oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także czas – nie musisz więcej koordynować pracy kilku zespołów, czuwających nad poszczególnymi czynnościami serwisowymi, dopasowywać terminy realizacji usług czy zwracać uwagę na poprawne rozliczenie z wieloma podwykonawcami.

Warto podkreślić, że obsługa nieruchomości jest realizowana całodobowo. Nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z naszej pomocy o każdej porze, przez 7 dni w tygodniu. Nawet w środku nocy będziesz mógł do nas zadzwonić aby uzyskać pomoc. Pęknięta rura? Awaria pieca? Nieoczekiwane wtargnięcie na Twój teren? Nasze ekipy tylko czekają na takie sygnały. Po jego otrzymaniu niezwłocznie przystąpią do realizacji zadania.

Rozliczysz się za efekt, nie za roboczogodziny. Nie musisz także tracić czasu na kontrolę składu osobowego zespołu czy jego wyposażenie w środki czystości. Efekt zobaczysz nie w raportach i grafikach, tylko wizualnie: zintegrowana obsługa nieruchomości zadba o to, by Twój obiekt był bezpieczny, czysty i sprawny technicznie. Na koniec trzeba podkreślić, że nasza obsługa nieruchomości jest całkowicie transparentna, a także łatwa do oceny. 

W każdej chwili, z każdego miejsca na świecie będziesz mógł sprawdzić realizację zadań, status swoich zgłoszeń, wskaźniki, pomiary za pomocą jednej aplikacji. Nasza usługa jest całkowicie transparentna i łatwa do oceny!

Co zyskujesz?

Pewna współpraca z liderem

rynku, gwarancja ciągłości usług

 

Oszczędność czasu i środków

dzięki inteligentnej aplikacji do zarządzania nieruchomością

Łatwy dostęp do informacji

transparentność usługi

 

Regularnie usprawniane procesy

oraz czynności serwisowe, aby zapewniać najwyższą jakość obsługi

Możliwość skoncentrowania się

na głównym obszarze działalności

 

Dostęp do szerokiej gamy

specjalistycznych usług Grupy Impel

Co nas wyróżnia?

 

  • Dysponujemy ekipami mobilnymi w zakresie ochrony, sprzątania i techniki w całej Polsce co znacznie obniża koszty obsługi nieruchomości naszych klientów.
  • Mamy najszerszy zakres usług realizowanych własnymi zasobami.
  • Dysponujemy zespołem kilkudziesięciu menedżerów zarządzających usługą w całej Polsce oraz 45 000 pracowników i techników.
  • Jako największa firma outsourcingowa dajemy naszym klientom bezpieczeństwo długotrwałej, pewnej współpracy.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Przedstawimy szczegóły opracowanego przez nas modelu zintegrowanej obsługi nieruchomości, odpowiemy na pytania oraz zaproponujemy Ci audyt, wskazujący najważniejsze obszary, w których warto wdrożyć odpowiednie czynności serwisowe, by poprawić sposób zarządzania obiektem.

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej