Zintegrowana obsługa nieruchomości

Zintegrowana Obsługa Nieruchomości to paczka usług dopasowana do potrzeb Twojej nieruchomości. Zintegrujemy dla Ciebie usługę bezpieczeństwa, czystości i serwisu technicznego oraz dobierzemy odpowiednie usługi dodatkowe np. alpinistyczne, przemysłowe czy zapobiegające rozprzestrzenianiu się wirusa.

Zapytaj o ofertę

Czym jest zintegrowana obsługa
nieruchomości?

Usługę zintegrowaną stworzyliśmy na podstawie potrzeb naszych klientów. Słuchając ich wykreowaliśmy taki model obsługi, który najlepiej spełnia oczekiwania właścicieli i zarządców nieruchomości.

Przejmując odpowiedzialność za obiekt staniemy się częścią organizacji, partnerem i doradcą. Kompleksowo zaopiekujemy się Twoją nieruchomością, żebyś miał wolną głowę na zajmowanie się ważniejszymi sprawami. Pęknięta rura? Awaria pieca? Wtargnięcie na Twój teren? Nasza ekipa już prawdopodobnie do Ciebie jedzie.

Zintegrowana obsługa nieruchomości jest tańsza od realizacji usług przez kilka firm. Twoją nieruchomością zaopiekuje się jeden zespół, pod przewodnictwem jednego menadżera, przy wsparciu ekip mobilnych. Pracownicy pomagają sobie nawzajem, zastępują się i dążą do wspólnego celu, czyli zapewnienia ciągłości funkcjonowania Twojego obiektu.

Możesz skorzystać z naszej pomocy o każdej porze dnia i nocy, przez 7 dni w tygodniu. Nawet w środku nocy będziesz mógł do nas zadzwonić aby uzyskać pomoc. Pęknięta rura? Awaria pieca? Nieoczekiwane wtargnięcie na Twój teren? Nasze ekipy tylko czekają na takie sygnały i same rwą się do pomocy!

Rozliczysz się za efekt, nie za roboczogodziny. Nie będziesz musiał tracić czasu na kontrolę składu osobowego zespołu, wyposażenia środków czystości. Efekt zobaczysz nie w raportach i grafikach, tylko wizualnie: nieruchomość będzie bezpieczna, czysta i sprawna technicznie.

W każdej chwili, z każdego miejsca na świecie będziesz mógł sprawdzić realizację zadań, status swoich zgłoszeń, wskaźniki, pomiary za pomocą jednej aplikacji. Nasza usługa jest całkowicie transparentna i łatwa do oceny!

Co zyskujesz?

Pewna współpraca z liderem

rynku, gwarancja ciągłości usług

 

Oszczędność czasu i środków

dzięki inteligentnej aplikacji do zarządzania nieruchomością

Łatwy dostęp do informacji

transparentność usługi

 

Regularnie usprawniane

procesy

Możliwość skoncentrowania się

na głównym obszarze działalności

 

Dostęp do szerokiej gamy

specjalistycznych usług Grupy Impel

Co nas wyróżnia?

 

  • Dysponujemy ekipami mobilnymi w zakresie ochrony, sprzątania i techniki w całej Polsce co znacznie obniża koszty obsługi naszych klientów.
  • Mamy najszerszy zakres usług realizowanych własnymi zasobami.
  • Dysponujemy zespołem kilkudziesięciu menedżerów zarządzających usługą w całej Polsce oraz 45 000 pracowników i techników.
  • Jako największa firma outsourcingowa dajemy naszym klientom bezpieczeństwo długotrwałej, pewnej współpracy.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej